Broneeri reis:
runbjarn@gmail.com
tel. +372 5279 641

Sel aastal sõidame ringi Euroopa südames, põikame korra Inglismaale ning suve lõpuks oleme korraks kodus tagasi. Sõit on jagatud 10 etapiks. Kapteniks on juba varem teada-tuttav Ain Raie (ainukene, kes kogu hooaja kaasa teeb) ja meeskonnas veel ka tema abi. Kaldalt pakub tuge meie kontor, mida sel aastal juhib Alar Schönberg.

Mitmed etapid on juba eelmisel sügisel ära broneeritud, kuid uutele ja vanadele huvilistele ruumi jagub. Võimalik võtta laev kogu etapiks oma seltskonnaga, aga võib ka tulla mõnele etapile üksi või kaksi. Päeva hinnaks sõltuvalt etapist on 50–90€. Sõiduhind sisaldab kohta laevas, meeskonnatasu, kütuse- ning sadamakulu. Lennupiletid või muu transport laeva ja laevast ära tuleb ise soetada. Samuti ei kuulu päeva hinna sisse söögi- ja joogipoolis.

Tuletame meelde, et Runbjarn on ajalooline puust laev, sobib kõige rohkem seiklejatest matkasellidele. Koikohti 12. Voodilinad või magamiskott tuleb reisijal ise kaasa võtta. Laevas on olemas kambüüs ja WC.

Üldiselt toimuvad sõidud päevasel ajal ning õhtupoolikul jõutakse sihtkohta, kus on võimalik tutvuta linna või asulaga, teha sisseosteid, käia sadamas pesemas ning varustada laeva vee või/ja kütusega. 

Toimunud etapid: Amsterdam–Brüssel–Pariis; Pariis – Le Havre; Le Havre – Pariis; Pariis–Amsterdam

Amsterdam-London (BRONEERITUD)