Vidin – Giurgiu/Bukarest (broneeritud)

Kavas:

Seiklejad komplekteeritud, laev broneeritud ja valmis teele asuma. Kohtumiseni pardal!

 

Vidin 

Doonau paremal kaldal asuv linnake Vidin rõõmustab meid põnevate mägikindluste ja katedraalidega. Saame teha veinide degusteerimist, Külastada suuri Doonau roosipõlde ning saada osa erilise roosiõli valmistamisprotsessist. Kes farmaatsiaga möllata ei soovi, saab külastada omaaegse sünagoogi varemeid. Vidini linnast Doonau teisel kaldal asub juba Rumeenia pisike linn Calafat, mida samuti külastada saab. Linnade vahel on toimiv parvlaevaliiklus.

Bukarest

Oleme jõudnud hirmutava Dracula kodumaale, Rumeeniasse ning esmajoones sildumegi Rumeenia pealinnas, Bukarestis. Transilvaanias vampiire külastada on meil kõigil võimalik, kui Bukarestist koos giidiga väike päevatripp teha ja erinevaid Gooti stiilis kindluseid ning kambreid avastada. Pealinnas endas jagub aga uudistamist samuti küllaga. Näiteks asub linnas Euroopa üks suurimaid ja kindlasti kõige raskem hoone, milleks on Rumeenia Parlamendihoone.
Bukaresti on kindlasti kift avastada tuk-tukiga liigeldes. Kohalikega koos toidutuure tehes või omapäi turgudel kolades. Tänapäeval on Bukarest muutunud sama populaarseks turismi ja peo paradiisiks nagu Budapestki. Linn pakub nii põnevat ajalugu, kui boheemlaslikku noorte vaibi.

Broneeri reis: runbjarn@gmail.com / tel. +372 5551 7704