Köln – Mainz

Kavas:

Teine etapp viib laevasõiduhuvilised teele Kölnist. Ootame endaga seiklema häid inimesi, kes armastavad vaikset vee loksutamist ja toredaid merelaule. Kes pilli oskab mängida, haaraku kaasa Ukulele, flööt või suupill. On teada, et pillimäng peletab pikal reisil nii igavuse, kui ohtlike jõesireenide kurjad kavatsused.

Köln 

Üks vanemaid Saksamaa linnu asub Reini jõe kaldal. Kaunis Kölnis ootavad avastamist muuseumid, galeriid ning kena kevadine kliima. Kölni nimelt peetakse Saksamaa kõige soojemaks linnaks, kus külastajaid rõõmustavad alati pehmed talved ning soojad suved. Kölni peetakse ka gastronoomiliselt oluliseks kohaks. Nautida saab nii traditsionaalset, kohalikku ja värsket, kui tärnidega esmaklassilist kööki. Loomulikult ei saa unustada kohalike pruulikodade tähtsust – mitmekesisus on siin märksõna.

Mainz 

Kaksiklinn Mainz on Rheinland-Pfalzi liidumaa pealinn, mille Reini jõe telg sõbralikult poolitab. Siin saame osa põnevast ja meeleolukast tudengielust, sest just Mainzis asub Saksamaa suurim ülikool.

Teekonna kaart

Broneeri reis: runbjarn@gmail.com / tel. +372 5551 7704