Karlsruhe – Hanau

150 km puhast saksa kvaliteeti

Kavas:

Ideaalse söögikoha valimine ei ole kergekäeline otsus. Mis see olema peab? Soe suveõhtu lossikeskkonnas, terrass vaatega viinamarjaistandustele, vaade, mis inspireerib armastust elu peenemate asjade vastu? Baden-Württembergis on toidusõpradele palju ideaalseid levialasid. Siinsed külastajad saavad Kaiserstuhli mägedes Pinot Gris’i rüübata, Bodeni järve äärses võõrastemajas tellida värskelt püütud siiga või einestada Schwarzwaldi orgudes asuvas gurmeerestoranis. Hea toit, piirkondlik võlu, loodusmaastikud ja kultuur käivad täiuslikult käsikäes kogu Edela-Saksamaal.

Karlsruhe

Karlsruhe asub Reini tasandikul Schwarzwaldi, Vogeesia mägede ja Pfalzi metsa vahel. Karlsruhe on teaduse ja tehnoloogia keskus ning Saksamaa kõrgeima kohtu kodu. Karlsruhe on alati olnud pisut liberaalsem kui enamik, võimaldades kunstil ja kultuuril õitseda ning luues elujõulise atmosfääri.

Hanau

Hanau asukoht Maini ja Kinzigi jõgede ristumiskohas kutsub teid nautima kauneid jõemaastikke. Jõe ristmikust mitte kaugel on romantiline loss Phillipsruhe ja maaliline eeslinn Kesselstadt.

Teekonna kaart

Broneeri reis: runbjarn@gmail.com / tel. +372 5551 7704