Giurgiu/Bukarest – Constanta

Kavas:

Meie laeva viimane etapp saab alguse Bukarestist. Kuidas oleks juua kohvi Doonaul ja nautida samal ajal elu kauneimat päikeseloojangut? Loome koos ainulaadseid mälestusi hoopis teisest vaatenurgast. Reisil, kus hingematvad vaated kuuluvad vaid sinu seltskonnale. Elamusi lisavad pardal olevad mugavused, söök, jook ja muusika ning loomulikult inimesed. Tere tulemast pardale, sõbrad!

 

Bukarest

Dracula kodumaa, Rumeenia.
Alustame oma teekonda Bukarestist.
Siin on võimalik Transilvaanias vampiire külastada, kuid ka pealinnas endas jagub uudistamist küllaga. Näiteks asub linnas Euroopa üks suurimaid ja kindlasti kõige raskem hoone, milleks on Rumeenia Parlamendihoone. Siin on üle tuhande ruumi, milles ära eksida ja mis enamuses seisavad tühjana. Soovitav on hoonet külastada giidiga. Linna on kindlasti kift avastada tuk-tuki või rattaga liigeldes. Tänapäeval on Bukarest muutunud sama populaarseks turismi- ja peo paradiisiks nagu Budapestki. Linn pakub nii põnevat ajalugu, kui boheemlaslikku noorte vaibi.

Constanta

Viimane reisisihtkoht viib meid lausa mere äärde. Nimelt Musta mere äärde. Oleme jõudnud Constantasse.
Constanțat tasub külastada selle arheoloogiliste aarete ja vanema linnaosa atmosfääri tõttu. Siinsed ajaloolised mälestusmärgid, iidsed varemed, suursugune mahajäetud mereäärne kasiino, muuseumid, poekesed ja rannakuurortide lähedus muudavad Constanta Musta mere rannikuturismi keskpunktiks. Vabaõhurestoranid, ööklubid ja kabareed pakuvad siin laias valikus meelelahutust.

Piirkondlike vaatamisväärsuste hulka kuuluvad veel traditsioonilised külad, viinamarjaistandused, mitmed iidsed monumendid ja Doonau delta, mis on Euroopa suurim ja kõige paremini säilinud märgala.

Broneeri reis: runbjarn@gmail.com / tel. +372 5551 7704