Belgrad – Vidin

Kavas:

Belgradist Vidinisse saab ka rongiga, aga palju mõnusam on purjetada oma armsa seltskonnaga. Teha laevas ühiselt süüa, nautida vaateid ja head veini, lehvitada lõbusalt möödujatele ning teha peatuseid teepealsetes linnades. Elu peab seiklus olema! Saa sellest osa!

 

Belgrad 

Serbia pealinn Belgrad võõrustab meid suviselt ja soojalt. Siin on aastaringselt toimumas mitmeid eriilmelisi festivale. Suur Suvefestival leiab augustis oma lõpu. Samal ajal on käimas Flöödimuusika festival, tudengid teevad teatrit ja kino, tantsitakse ja lauldakse ning mängitakse pilli.
Linn on ajalooliselt saanud sõdadelt kõvasti pihta ning tänu sellele on tegemist ka põneva ning mitmekesise kultuurilooga paigaga.

Vidin

Doonau paremal kaldal asuv linnake Vidin rõõmustab meid põnevate mägikindluste ja katedraalidega. Saame teha veinide degusteerimist, Külastada suuri Doonau roosipõlde ning saada osa erilise roosiõli valmistamisprotsessist. Kes farmaatsiaga möllata ei soovi, saab külastada omaaegse sünagoogi varemeid. Vidini linnast Doonau teisel kaldal asub juba Rumeenia pisike linn Calafat, mida samuti külastada saab. Linnade vahel on toimiv parvlaevaliiklus.

Broneeri reis: runbjarn@gmail.com / tel. +372 5551 7704